Baptyści mój koszmar

Wpis

wtorek, 27 marca 2018

Baptyści to nie anioły

wśród chrześcijan. (Przedruk z :baptyści-my trauma)

Powoli czas potwierdza  prawdę którą ośmieliłam się ogłosić publikując treść niniejszego bloga.Prowadzona w blogu sonda jest tego najlepszym dowodem.Krótki czas od zamieszczenia sondy w blogu i ilość oddanych w niej głosów świadczy o tym,że problem nie dotyczy tylko mojej rodziny.Zważywszy,że blog w tytule i treści dotyczy baptystów,roboty Google indeksując stronę pozycjonują go wśród stron o tematyce baptystycznej.Daje to możliwość nieskrępowanego dostępu do informacji szerszemu kręgu czytelników zainteresowanych problematyką baptystyczną.Korzystając z tego dobrodziejstwa ujawniam ukrywaną prawdę o baptystach jaką znam z autopsji.Będzie krzyk,że generalizuję.

Trudno.Jeżeli w społeczności baptystów suwerenne zbory- spontaniczne ogniska “żywego chrześcijaństwa”... grupy powstałe, rzekomo, pod kierunkiem Ducha Bożego- postępują w sposób niegodny to opinia o nich rzutuje na całą baptystyczną społeczność.

Hierarchiczna struktura organizacyjna w Kościele  Chrześcijan Baptystów istnieje,zatem i odpowiedzialność za  wszystkie jej poziomy również.

Miesiąc temu ponowiłam próbę spotkania się z córką.Bramkę na posesję otworzyły wnuki więc mogłam wejść .Zdążyłam przedstawić się wnukom.Nie zamieniliśmy poza tym ani słowa bo w tym momencie wszedł zięć.Reakcja jego była piorunująca.Dosłownie wysadził mnie na oczach wnuków za drzwi i wyprowadził za bramkę na ulicę.Doznałam szoku.Z trudem dotarłam do nieopodal znajdującego się przystanku autobusowego.Zdarzenie najprawdopodobniej zaobserwowali sąsiedzi i zainteresowali się moim stanem.Widział to pewnie zięć gdyż wyszedł na przystanek,zorientował się w sytuacji i wezwał pogotowie,po czym odszedł.

Nie zobaczyłam się z córką.

Chrześcijanie Baptyści!

Mam ciągle nadzieję,że opublikowany blog nie jest i nie będzie wyłącznie wołaniem na puszczy tylko spowoduje,że problem mój zostanie przez Was rozwiązany.

Tymczasem będę krzyczeć dalej,tak głośno i tak długo jak będzie potrzeba.

Chcę się zobaczyć z córką !!!

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
alwojal
Czas publikacji:
wtorek, 27 marca 2018 10:37

Polecane wpisy